OSB Takviyeli Plaka

Çok geniş kullanım alanı bulunan Poliüretan Sandviç Paneller prefabrik yapılarınızda ve izolasyon uygulamanız gereken alanlarda en fazla 122 cm * 244 cm genişliğinde OSB malzeme ile size sunulur. En fazla 11 mm – 18 mm kalınlığında iki adet OSB arasına yüksek yalıtım özelliğine sahip Poliüretan köpük malzemeleri kullanılır. Daha yüksek izolasyon değerine ulaşabilmek için iki adet OSB arasına uygulanan Poliüretan Köpük üzerine mineral yün seçeneği de uygulanabilir. Poliüretanın ısı iletkenlik (ƛ) ısı iletkenlik değeri: -200 C de 0,022 W/mk iken +90 C de 0,027 W/mk dir. Poliüretan Köpük, Polyol ve isocyanat dan imal edilmiş olup homojendir. Aynı zamanda Avrupa Standartları EN 253 normuna da uygundur. Sandviç panellerimiz, basınca da dayanıklı olup, fiziksel ve kimyasal özelliklerini değiştirmeden, 30 yıldan daha fazla bir süre muhafaza eder. Poliüretan, sandviç panel sistemlerinde -200 C de ile +140 C arasında ve mineral yünlü olarak da +315 C ye kadar kullanıla bilen üstün bir ısı izolasyon malzemesidir. OSB Sandviç Paneller, standart poliüretan panellerin kullanılmadığı ve daha fazla direnç gerektiren tüketim yerleri için geliştirilmiştir. Yapıların dış kısımlarda ve çatılarda kullanılacak OSB Sandviç Paneller, fenol esaslı tutkallarla üretilmiştir. Suda etkilenmez, yongaları birbirinden ayrılmaz, ev yapımında haşerelerce kemirilemez, zor tutuşma özelliğine sahiptir ve MDI tutkalı ve fenolik reçinelerle üretilmiştir. Çok geniş kullanım alanı bulunan Poliüretan OSB Sandviç Paneller, prefabrik yapılarınızda ve izolasyon uygulamanız gereken alanlarda, en fazla 122 cm * 244 cm genişliğinde OSB malzeme ile size sunulur.

OSB YALITIM PANEL

9 -11- 18 mm kalınlıklarında ki iki adet OSB plakanın arasına önceden hazırlanmış EN 253 standartlarına uygun poliüretan plakaların lamine edilmesi sonucu üretilen OSB Sandviç Paneller; 122 cm x 244 cm standart ölçülerde üretilmektedir. 

NOT: Talep edilmesi halinde istenilen ebat, kalınlık ve yoğunluklarda üretim yapılmaktadır. Poliüretanın (λ) ısıl iletkenlik değeri : – 20° C de 0.022 W/mk iken +50° C de 0.027 W/mK dır.

OSB ÇATI DUVAR VE BÖLME DUVAR LAMBRİ

Her iki tarafı 11 mm Osb arası standart 38 mm Opsiyonel izolasyon kalınlıklarında üretilen, Lamba zıvana sistemi ile birbirine geçme şeklinde montaj edilen mükemmel düzgün yüzey elde edilerek üzerine çok geniş bir yelpazede kaplama, sıva, boya seçenekleri ile montaj yapılan lambri.

ALÇIPANLI YALITIM PANELİ

Alçı duvar panelleri 10 mm Alçı üzerine EN 253 standartlarına uygun B2 Sınıfı poliüretan materyal ile yalıtımlı duvar paneli haline getirilmiş ve yine lamba zıvanalı olarak imal edilmiştir.

 

ZEMİN PANELİ

Zemin panelleri 6 mm. 8 mm. Playwood arasına EN 253 standartlarına uygun B2 Sınıfı 60 ~ 80 Kg/m3 Yoğunluğunda poliüretan materyal lamine edilen konfor panelidir.

 

NOT: Özellikle giriş katındaki daire zeminlerine uygulandığında mükemmel ısı yalıtımı sağlar.

ÇATI PANELİ

Çatılarda Kar yükü, Rüzgar, Yağmur suları ve ısı yalıtımını mükemmel karşılayacak 11 mm OSB + 38 mm Poliüretan + 11 mm OSB laminasyon panelidir. İsteğe bağlı olarak izolasyon kalınlıklarında değişiklik yapabiliriz. 

STANDART EBATLAR
En: 600-1200 mm En: 1220 – Boy: 2440 mm Kalınlık: 40-50-60-80-100 mm

OSB İÇ ve DIŞ DUVAR PANEL

Firmamız binalarda iç ve dış duvarlarda literatürde bilinen en düşük Isı iletim katsayısına sahip poliüretan dolgulu OSB yalıtım paneli imalatına başlamıştır. Montajı Kolay, kat betonu yüksekliklerine göre tasarlanmış standart ölçülerin yanı sıra özel ebatlarda siparişe ve projeye uygun panel imalatı da yapmaktadır.

OSB YALITIM PANEL

9 -11- 18 mm kalınlıklarındaki iki adet OSB plakanın arasına önceden hazırlanmış EN 253 standartlarına uygun poliüretan plakaların lamine edilmesi sonucu üretilen OSB Sandviç Paneller; 122 cm x 244 cm standart ölçülerde üretilmektedir.

NOT: Talep edilmesi halinde istenilen ebat, kalınlık ve yoğunluklarda üretim yapılmaktadır. Poliüretanın (λ) ısıl iletkenlik değeri : -20° C de 0.022 W/mk iken +50° C de 0.027 W/mK dır.

OSB HOBİ PANEL

Kabinler, Kulubeler, Müştemilat odaları, Modüler tek ve çok katlı yapılar, ticari Büfe ve gişeler vs. Birçok tasarıda ısı yalıtımlı lamine kompozit OSB panel. EN 253 standartlarına uygun 55 ~ 60 Kg/m3 yoğunluğunda poliüretan malzeme dolguludur. İzolasyon kalınlıkları bölgelere göre isteğe uygun hale getirilir.

OSB AKUSTİK PANEL

Osb plakaların iç yüzeyleri cam elyafı keçe ve alüminyum lamine edilerek ses kesici bare kesitler ile dizayn edilen poliüretan köpük ve alt yüzeyi Osb Plakadır.

 

Benzer Yazılar