Bina Yalıtım Plakalası – Levhası

Artan enerji maliyetleri ve daha sıkı inşaat düzenlemeleriyle kaliteli ısı yalıtımı, inşaat projelerinin çoğunda dikkate alınması gereken önemli bir unsurdur. Türkiye’de, Birleşik kapsamlı PIR yalıtım levha ve plakaları stoklarından birine sahibiz.

İhtiyacınız olana tam olarak sahip değilsek 48 saat içinde siparişinizi devreye alabiliriz. Bu seri poliüretan PIR levha ve plakaları, Poliüretan PUR plaka, bina yalıtım levha ve plakaları Boru izolasyonlarını içerir.

Personellerimiz, teknik sorularınızı yanıtlamak ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin en uygun ürünü almanızı sağlamak amacı ile mevzuattaki değişiklikler konusunda size tavsiyelerde bulunmak için sürekli kendilerini eğiterek bilgilerini güncelliyor

Yalıtım Kurulumu

Alt katı ısıtılmamış bir alanın üzerine yerleştirilecek poliüretan yalıtım levha ve plakaları, bir binanın zemin katını yalıtmak binanın ısıtılmasına ciddi katkılar sağlar. Döşeme yalıtım levha ve plakalarının nasıl monte edileceği, binanın kat tipine bağlı olacaktır.

Çok katlı inşaat tipi, sağlam zemin katlar ve asma katlardır ve kat yalıtımı için kurulum yöntemi her inşaat türü için farklı olacaktır.

Duvar Yalıtım Levha ve Plakaları

PIR yalıtım levha ve plakalarının, mükemmel termal özellikleri ve montaj ve kullanım kolaylıkları nedeniyle en sık kullanılan duvar yalıtım malzemeleri arasındadır. Gen-İz yapı duvar yalıtım levha ve plakaları, duvar uygulamalarına uyacak ve 0.022w/mK lık mükemmel ısı iletkenliğine sahip olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Gen-iz yapı Wall Isıboard, duvar uygulamaları için tasarlanmış üstün bir malzemesidir. İstisnai termal özelliklere sahip, kesilmesi ve takılması kolaydır ve binanın ısıl performansından ödün vermeden ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltır.

PIR yalıtım levha ve plakaları, düz kenarlı yalıtım levha ve plakalarını veya profilli dil ve oluklu kenarlı levha ve plakaları kullanıyor olsanız da, yalıtımın kesintisiz bir yalıtım katmanı oluşturmak için birbirine sıkıca bağlanmasını sağlayan iyi boyut toleranslarına sahiptir.

Bu kesintisiz yalıtım katmanı, yalıtımdaki boşluklardan hiçbir termal köprü oluşmamasını sağlamak için önemlidir ve duvar yalıtım panellerinin sert, iyi oturan tasarımları bunun kolayca önlenmesini sağlar.

Benzer Yazılar