HAKKIMIZDA,


2011 Yılında Erçin Erman ERDOĞAN Tarafından kurulan Şirketimiz. Babadan oğula tanımının gerçek bir yansımasıdır. 1950 Yılların başlarında Büyük baba Mustafa ERDOĞAN ile başlayan İzolasyon çalışmasını 1970 Yılların Başlarında Mahmut ERDOĞAN Baba mesleğini devralmış önceleri Ağabeyleri Hacı Hasan ERDOĞAN ve Necdet ERDOĞAN ile birlikte bir aile şirketi bünyesinde mesleki tecrübelerini geliştirmiş 1980 li yılların ortalarında yoluna tek başına devam etme kararı almış ve 2011 yılına kadar devam eden çalışmasını Erçin Erman ERDOĞAN tarafından Yalova Sanayi Sitesinde Geniz Yapı Teknolojileri Ltd. Şti'ni kurması ile babadan devraldığı mesleği dededen toruna gururla devretmiştir.


VİZYONUMUZ,


Öncelikle insan ve çevre duyarlılığı konusunda hassasiyetle davranmak kendi toplumumuzun kıvanç duyacağı tutum ve davranışlar sergileyerek dürüst kişilikli kimliği ve markası olan kurumsal yapı olmak.

İşletmemizde ülke ekonomisine katkı sağlayacak. Katma değer üretecek ürün imalatları yapmak. Uluslararası dikkatleri üretimini yaptığımız makine ve ürünlerin üzerine çekmeyi amaç edinmenin bilincinde olmak.

Tüm ürünlerimizi incelemek ve SİPARİŞ vermek için.. SİPARİŞ